De înaltă Calitate, 50PCS SC APC fibra optica SC APC Single-mode, cu conector Rapid SC APC FTTH Fibra Optica Conector rapid transport Gratuit De înaltă Calitate, 50PCS SC APC fibra optica SC APC Single-mode, cu conector Rapid SC APC FTTH Fibra Optica Conector rapid transport Gratuit De înaltă Calitate, 50PCS SC APC fibra optica SC APC Single-mode, cu conector Rapid SC APC FTTH Fibra Optica Conector rapid transport Gratuit De înaltă Calitate, 50PCS SC APC fibra optica SC APC Single-mode, cu conector Rapid SC APC FTTH Fibra Optica Conector rapid transport Gratuit

De înaltă Calitate, 50PCS SC APC fibra optica SC APC Single-mode, cu conector Rapid SC APC FTTH Fibra Optica Conector rapid transport Gratuit

71.73lei
In stoc
s8439

Etichete: fibra optica ftth, fibra de fuziune mașină, ftth, cleaver fibra optica, 100 de repede conector apc, fibră optică tool kit, conector apc, onoare, întârziere efect, aua fiber cleaver.

  • Folosind temperatura: -40~+75°C
    Nume De Brand: BLHLI
    Numărul De Model: SC APC FTTH Fibra Optica Conector Rapid
    Despicare Tip: SM, MM, DS, NZ-DS
    Cerere: FTTB FTTH Rețeaua FTTX
    Durabilitate: De 500 de Ori
    Modul: modul single, multimode
    Temperatura de depozitare: 25 ~+85
    locul de origine: China
    Diametru: 0.9 mm, 2.0 mm, 3.0 mm, Altele
    Pierderea: 0.5 dB
    Tip De Fibre: Modul Single
    Cantitatea: 50 Buc
    Tip Conector: SC/APC

    50PCS/cutie SC APC fibra optica SC APC Single-mode, cu conector Rapid SC APC FTTH Fibra Optica Conector rapid transport Gratuit

    ARTICOL

    Parametrii Tehnici

    Aplicabil pentru

    Drop cable / cablu de Interior

    0.9 mm Strâns Tampon de Fibre, 2.0 mm, 3.0 mm Drop Cablu

    Fibra optica cu diametrul de

    SM(9/125), MM(50/125, 62.5/125)

    125 um ( 657A & 657B )

    Strâns tampon cu diametrul de

    250 µm

    Fibra de modul

    Modul Single

    Timpul de funcționare

    Despre 100s(fibre tăiate)

    Introduce pierdere

    ≤ 0,3 dB(1310nm & 1550nm)

    Pierderea de returnare

    > 50db(PC), > 55db(UPC), > 65db(APC)

    Fixare puterea de gol fibre

    >5 N

    Fixare puterea de gol fibre titular

    >10 N

    Rezistența la tracțiune

    >50 N

    Folosind temperatura

    -40~+75°C

    Pe linie de rezistență la tracțiune (20 N)

    IL ≤ 0,5 dB RL ≤ 5dB

    Durabilitate mecanică (de 500 ori)

    IL ≤ 0,5 dB RL ≤ 5dB

    Drop-off test (drop-off înălțime 4m,o dată pe direcție, în total de 3 ori)

    IL ≤ 0.

    Caracteristici:

    1. FTTH proiect utila

    2. Domeniul de instalat

    3. Introduce pierdere mai mică de 0,5 dB

    4. Metal V-forma cavitatea funcționează bine la temperaturi ridicate și scăzute

    5. Instalare mai puțin de 1 minute

    6. De încredere și performanță optică superioară

    7. Cablu de testare la Tracțiune respectă Telcordia GR-326-COR

    1) Vom accepta Alipay, West Union, TT.Toate cardurile de credit sunt acceptate prin sigure de plată procesor ESCROW.

    2. Dacă nu puteți checkout timp, imediat după licitație de aproape, vă rugăm să așteptați câteva minute și încercați din nou.

    3) Dacă nu puteți checkout imediat după licitație de aproape, vă rugăm să așteptați câteva minute și încercați din nou Plățile trebuie să fie finalizate în termen de 3 zile.

    1.TRANSPORT LA NIVEL MONDIAL. (Cu excepția unor țări și APO/FPO)

    2. Comenzile procesate în timp util după verificarea plății.

    3. Am doar nava a confirmat pentru adrese.Comanda adresa TREBUIE sa CORESPUNDA cu adresa de Livrare. 4. Imaginile prezentate nu sunt elementul real și sunt doar pentru referință. 5. SERVICIU de TIMPUL de TRANZIT este furnizat de către operatorul de transport și exclude weekend și de sărbători.Timpii de tranzit poate varia, în special în timpul sezonului de vacanta. 6. Dacă nu ați primit expedierea în termen de 30 de zile de la plată, vă rugăm să ne contactați.Vom urmari expedierea și de a lua înapoi la tine cât mai curând posibil, cu un răspuns.Scopul nostru este satisfactia clientului! 7. Datorită statutului de stoc și diferențele de timp, vom alege pentru a navei articolul dvs. din primul depozit disponibil pentru livrare rapida. 8.DeliveryTime:

    Daca marfa dumneavoastra cantareste pana la 20 kg sau mai sus, sau ai nevoie de o cantitate mai mare, vă rugăm să ne contactați sau să ne e-mail, va vom oferi noi de ambalare caietul de sarcini, apoi încerca noastre cele mai bune pentru a salva unele cheltuieli de transport pentru tine, și astfel încât prețul produsului poate fi un avantaj pentru tine!

    Suntem o mare întreprindere de producție grupuri în China, vindem prin Alibaba, nu este singurul scop ,este de a promova mai bine produsele noastre,toate produsele companiei noastre sunt expediate direct de la fabrica, vă rugăm să ne contactați , sperăm să se stabilească pe termen lung prietenos și reciprocă a relațiilor de cooperare între fiecare alte !

    Noi oferim 6-12 luni de garanție.Dacă elementul este defect, vă rugăm să ne anunțați în termen de 3 zile de la livrare.Toate elementele trebuie să fie

    returnate în starea lor originală, în scopul de a beneficia de o restituire sau de schimb de bunuri.Produsele returnate după 15 zile de

    livrare sunt eligibile doar pentru reparații.Cumpărătorul este responsabil pentru toate costurile de transport maritim.Atunci când cumpără, înseamnă cumpărătorul au

    dat acordul tacit pentru politica.Dacă mai multe detalii, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați, vom lucra cu tine pentru a ajunge la win-win.

    Noi menținem standarde înalte de excelență și să depună eforturi pentru 100% satisfacție a clienților!Feedback-ul este foarte important pentru Noi

    solicita să ne contactați imediat ÎNAINTE de a ne da feedback neutru sau negativ, astfel încât să ne putem în mod satisfăcător

    răspunde preocupărilor dumneavoastră.Este imposibil de a aborda problemele, dacă nu știm despre ele!

  • Recenzii (4)

    • Gian Stone

      Product arrived in perfect condition, fast delivery, product supreendeu!

    • Zhanglanfy12

      Como na descrição, aparentemente bom.

    • V6passat4motion

      Product arrived as expected recommended!

    • Barkova Inna

      Product arrived very quickly're congratulated the seller

    Scrie o recenzie

Produse similare